2015-07-18 Jacuzzi Club Gdansk

Lato w Jacuzzi Club & Resort

Lato w Jacuzzi Club & Resort – zapraszamy na imprezy w klubach i na plaży.

 


Sobotnie imprezy w Jacuzzi Club & Resort to np. „3xParty”, „4xParty”, a czasami nawet „5xParty”, a to oznacza, że w tym dniu/nocy w różnych klubach w ośrodku organizujemy np. 4 różne imprezy.

 

* Klubowicze i Goście którzy otrzymali zaproszenie do Jacuzzi Clubu lub korzystają z oferty „Różowe wczasy” mają dostęp do wszystkich klubów i miejsc w których organizowane są zabawy – naturalnie z zachowaniem zasad obowiązujących w danym klubie/strefie. 

 * Osoby które mają inną wejściówkę, mogą korzystać wyłącznie z klubu lub strefy do której upoważnia ta wejściówka (np. plaża).

 


W sobotę Goście Jacuzzi Club & Resort mają do dyspozycji: 

 

1. Plaża, czynna od 12:00 do 20:00 – Imprezy w tej części ośrodka naturalnie są uzależnione od pogody. Jeśli jest ciepło i słonecznie to zapraszamy Was na plażę i baseny, do dyspozycji m.in. leżaki, łóżka z baldachimami, boisko do siatkówki plażowej, kort, domek grillowy, prysznice, toalety i specjalnie przygotowane miejsca na plażowe sex party :) 

2. Jacuzzi Club, klub czynny od 12:00 do 4:00 – Swingers Party tylko dla par oraz Gang Bang Party (zabawy w odrębnych strefach). W klubie do dyspozycji dla wszystkich Gości również bar, catering, sauna, jacuzzi, pokój cuckold z lustrem weneckim, kabina gloryhole i pokój z fotelem ginekologicznym. 

3. Tropical Club, klub czynny od 14:00 do 2:00 – Sex Party dla pań, panów i par. Do dyspozycji m.in. dyskoteka (PIANA PARTY – co drugi tydzień), basen, solarium, bilard, bar, łóżka do zabaw w większym i mniejszym gronie usytuowane wśród roślinności na otwartej sali obok basenu oraz hostel z pokojami noclegowymi. 

4. Spicy Club, klub czynny od 20:00 do 4:00 – czyli pikantne zabawy w klimatach Fetish/BDSM. Do dyspozycji Gości lubiących zabawy w klimatach "spicy" mamy dużą specjalnie wyposażoną strefą. To miejsce ma specyficzny, mroczny klimat i już samo wejście do tej części klubu wymaga przejścia kilkunastometrowym ciemnym korytarzem, a dalej ..... a dalej to trzeba samemu sprawdzić :) 

 5. Strefa Non Stop Party – To nowa część ośrodka dzięki której udaje się połączyć chęć do długiej zabawy jaką mają niektórzy Goście z koniecznością przygotowania przez nas klubów do imprez w następnym dniu. Strefa to kilka pomieszczeń klubowych w których Goście mogą się bawić do rana, a jak mają ochotę to również w dzień – to od ich kondycji zależy o której skończą zabawę :)

 

 

 

Sobota w Jacuzzi Club & Resort - Jedno miejsce, jedna noc, jedna wejściówka i kilka imprez! To jest możliwe tylko u nas :)

 


Opłaty za wejście na wszystkie imprezy (poz. 1 do 5):

* Osoby które nie były w naszym klubie przez ostatnie 6 miesięcy:
Pary - 250 zł
Singielka - 125 zł
Singiel - 250 zł

* Stali Klubowicze:
Pary - 170 zł 
Singiel/panie - 85 zł
Singiel/panowie - 170 zł
Osoby/pary posiadające kartę klubową mają 50% rabatu w opłatach za wejście.

 

 

 

Opłata za wejście na plażę (poz. 1):

 

Stali Klubowicze – 30 zł/os

Nowi Goście – 50 zł/os

 

 

Karta Klubowa (miesięczna), upoważnia do 50 % rabatu na wejściówki w soboty imprezy oraz do bezpłatnego wejścia do klubów we wszystkie inne dni w których ośrodek jest czynny – 300 zł

 

Karta Plażowa (miesięczna), upoważnia do darmowych wejść na plażę, korzystania z całego zaplecza plażowego, kortu, boiska i basenów oraz do udziału w plażowych sex party we wszystkie dni w których plaża jest czynna – 200 zł
Noclegi (od 18:00 do 12:00 następnego dnia):

Pokój 2 osobowy bez łazienki - 100 zł
Pokój 2 osobowy z łazienką - 130 zł

Apartament czerwony, 2 osobowy - 250 zł

Apartament zielony, 2 osobowy – 290 zł

 

Pokój 2 osobowy z łazienką w domku holenderskim -130 zł

Cały domek holenderski (2 osoby), salonik, sypialnia, łazienka i aneks kuchenny – 200 zł

Cały domek holenderski (4-6 osób), salonik, sypialnia, dodatkowy pokój z łóżkami piętrowymi, łazienka i aneks kuchenny – 250 zł

 

Pole namiotowe (własny namiot) – 20 zł

Pole namiotowe (namiot klubowy 2 os. + materac, kołdra, poduszki, pościel) – 50 zł


Uwaga - rezerwacja noclegu wymaga przedpłaty.

Posiłki (śniadania/obiady/kolacje) od - 15 zł/os.

piątek, 12 czerwca 2015 15:20:00 Categories: kalendarz imprez